1982539107-24.jpg

Każdy Zakład Ubezpieczeń posiada oprócz standardowych ubezpieczeń na życie również dodatkowe umowy, których celem jest przede wszystkim rozszerzenie podstawowej ochrony. Czy warto zawierać takie dodatkowe umowy? Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie na życie? Obecnie do każdego ubezpieczenia na życie można dokupić kilka dodatkowych umów. Z czego dodatkowe można zatem skorzystać?

Ubezpieczenie na wypadek śmierci

Ubezpieczenie na wypadek śmierci, która została spowodowana nieszczęśliwym wypadkiem to jedna z najchętniej zawieranych umów dodatkowych. Takie ubezpieczenie gwarantuje wypłatę świadczenia, które zazwyczaj stanowi wielokrotność sumy ubezpieczenia.

Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków może obejmować zarówno trwałe, jak i częściowe inwalidztwo i w takiej sytuacji ubezpieczony otrzymuje ustalony przez zakład procent sumy ubezpieczenia.

Ubezpieczenie na wypadek choroby

Jest to z pewnością najlepsze ubezpieczenie, z którego warto skorzystać. Obecnie coraz większa liczba osób narażona jest na nieuleczalne lub też niezwykle ciężkie w wyleczeniu choroby, dlatego też posiadanie takiego ubezpieczenia może okazać się bardzo przydatne. Coraz większa liczba ubezpieczycieli posiada w swojej ofercie takie ubezpieczenie, dlatego też wybór tego najlepszego może być bardzo ciężki. Porównywarka cen ubezpieczeń – http://www.ubezpieczeniezyciowe.pl może nieco pomóc w wyborze, dlatego też warto skorzystać z takiego rozwiązania.